Vchodová brána

První článek

15. listopadu 2010 v 17:35 | Slečna ředitelka
Přemýšlím o čem by asi měl být první článek. Myslím si, že by měl být asi o mě. Nebo o mé zoologické zahradě? Vítejte!

Hned po příchodu do zoologické zahrady, kde se platí pouze dobrovolné vstupné, můžete shlédnoutUlice

výběh s mými rozporuplnými myšlenkami a pocity, které se občas vymykají normalitě běžného světa, proto mají vysokou skleněnou zeď, abyste si je pěkně prohlédly a zároveň se nedostaly ven. Nebojte, sklo bylo speciálně vyvinuté k použití na psychopatické zrůdné nápady. Téměř dermatologicky testováno. Pozor! Sklo je vyrobeno z látek na které může být člověk po vdechnutí, přečtení nebo dotyku alergický.
Po dlouhé cestě okolo tohoto výběhu můžete shlédnout volieru s názory. Mé názory nejsou vždy fakta, je to můj názor, nikomu se nechystám brát jejich názor (vlastně ano, chystám, budu si stěžovat na úplně všechno, všechny a mnoho toho krutě odsoudím). Och ano, může se stát, že nějaký názor ulítne a místo něj se dostane do voliery jiný. I názory mají křídla a to vše proto, aby se mohli měnit a obměňovat. Upozornění: Hrozí napadnutí, poklování a zmanipulování vašich názorů.
Můžete nahlédnout i do pavilonu faktů. Fakta jsou něco, co je dnes díky mediím velmi vzácné (což se třeba také někdy objeví v mých článcích) ale v pavilonu se vždy snažím čerpat z více zdrojů.
A co bude dál? Jen přijďte a uvidíte...                            

(obrázek: http://dan-vole.deviantart.com/)              
 
 

Reklama