Můj názor na Prague Pride 2011

21. prosince 2011 v 8:29 | Slečna ředitelka |  Voliera s názory
Přes velkou snahu jsem se nakonec na tento důležitý festival nedostala, neměla jsem dost peněz na to se tam dostat, ale ráda bych se k němu vyjádřila.
Četla jsem několik článků na novinkách, ptala jsem mnoha lidí na jejich názory a zdá se mi, že je mnohem více příznivců než odpůrců - což bylo vidět i v průvodu, kde účastníci měli čtyř místné číslo a odpůrci dvou místné.
Mnoho lidí psalo, že prague pridu nerozumí. Proč takovýto lidé vycházejí do ulic, když jsme k nim všichni tolerantní. Tolerantní? A proč jste teda proti tomu, abychom chodili po ulicích? Proč házíte mezi nekonfliktní lidi dělobuchy a lahve? To vám přijde jako tolerance? Heterosexuální lidé nemají vůbec ponětí, jak těžké to občas je být jakkoliv jiný. Ať už se narodit ve špatném těle nebo být homosexuál. Někde se na nás dívají skrz prsty, někde nás uvítají s otevřenou náručí, někde je jim to jedno a někde na nás vytahují zbraně. Dokud tu budou lidé, kteří o nás budou prohlašovat, že jsme devianti (a budou ve vládě), že jsme špína a měli bychom zemřít, budeme pořád festivaly a pochody tolerance. Tady nejde o zvýraznění existence gayů, tady jde o zvýrazně jasné netolerance a existence lidí, kteří jsou ještě sto let za opicemi.
A to samé se týká gayů, kteří říkají, že se nepotřebují zvýrazňovat, protože je nikdo nediskriminuje. A co ti ostatní, které někdo diskriminuje? To jste tak sobečtí, že to nevidíte? Celý svět není jen ten váš svět. V některých krajích po nás stále házejí rajčata a chtějí, abychom nosili trojúhelníky.
Prague pride nebyl jen pochod tolerance. Byl to festival trvající několik dní. Na program se mohl přijít podívat kdokoliv, kdo měl zájem. Konali se přednášky, vyprávění, koncert, stále se něco dělo. Byl to festival nejen pro homo a trans menšinu ale pro všechny, které toto téma zajímá. Byl to festival pro přátele a fajn lidi. Je to něco jako festival fantazie, něco jako festival filmu, jde jen o to, co koho zajímá.
Ráda bych ještě uvedla na pravou míru rozdíl mezi homosexuálem a pedofilem. Homosexuál je člověk, který je přitahován ke stejnému pohlaví. Cítí k němu lásku, sexuálně ho vzrušuje, dokáže s ním žít. Nikdy nic nedělá proti jeho vůli, jinak je souzen stejně jako heterosexuál za znásilnění. Pedofil je člověk, kterého sexuálně vzrušují malé děti a většinou vše dělá proti jejich vůli, tedy dochází ke znásilnění a trvalým psychickým, občas i fyzickým následkům u dítěte, nejhorší možnost je smrt. Proto nebude nikdy, alespoň doufám, podporován pochod pedofilů.
O homosexualitě se dá mluvit jako degenerativní poruše, je to jistý druh postižení, itak se to dá brát, ALE tato porucha NIKOMU NEUBLIŽUJE. To je důležité. Stejně jako jdete okolo tělesně postiženého a nevěnujete mu pozornost, protože je to normální, stejně tak můžete bez povšimnutí projít vedle homosexuála, který si dává polibek se svým přítelem, aby si vyjádřili lásku ale na pedofila, který bude zrovna otevírat poklopec na malé děvčátko určitě pošlete policii a tak by to mělo být, protože je to proti její vůli, je to ubližování.
 


Komentáře

1 Long Long | 23. prosince 2011 v 23:12 | Reagovat

Xenofobie je všude..

Přesně tak - dokud mě nikdo neomezuje, dokud neubližuje svému okolí a hledí si sám sebe, ať si dělá co chce, provlka..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.