Složitosti všedního dne

13. prosince 2010 v 22:28 | Slečna ředitelka |  Výběh s myšlenkami
oko
Ach jo, taky jste z toho dámy někdy zmatené? Koneckonců... i pánové.... 
Líbí se mi jedna holka, píšu si s ní... je z daleka ale to neznamená, že bych se s ní nemohla někdy vidět. Prožít nějakou něžnost a potom ji opustit s krásnou vzpomínkou...
Líbí se mi jeden kluk. Ne kvůli kráse ale díky své inteligenci. Jeho mozek pracuje každý den celý den na 150%... je to úžasné ho při tom pozorovat. A co si budeme nalhávat... koho perspektivní muži nepřitahují? Ten kluk má prostě budoucnost! Ale co dál? Rozhodně to není král krásy, není ani nijak populární mezi lidmi ale... je na něm něco jiného. Jsem si jistá, že skoro žádná holka by o něj nezavadila... Upřímně? Je mi to jedno. Ať si říká kdo chce, co chce. 
U mě odjakživa převládala inteligence nad krásou. 65-70% inteligence, 35-40% krása, pokud mám porovnávat pouze tyhle dva aspekty (dalšími jsou třeba sex, líbání, zkušenosti :D). 
Osoba mě musí přitahovat... ale zároveň si s ní musím mít o čem povídat, musím se s ní bavit, smát... musí mě umět oslovit... vlastně si musím připadat podřadněji, jinak mě kluk nepřitahuje. Je to zvláštní ale jsem občas tak utržená ze řetězu, že si hledám spíš partnery, kteří mě umějí zkrotit nebo u nich vím, že bych je měla v čem dohánět.
U holek to tam nemám. Nepotřebuje pro mě být něco víc, aby mne zaujala. U žen hledám něhu, porozumění, krásu ženství, zábavu... je to o něčem jiném. A ta žena, se kterou si píšu a psala jsem si... je... přesně taková... je hrozně zajímavá, máme podobné zájmy, podobně mluvíme, jedeme na stejné vlně humoru, rozumíme se a každá druhé dokážeme porozumět nebo s ní soucítit. Jediné, co nás od sebe dělí... je ta dálka. A já netvrdím, že by se jednoho dne nedala překonat... jenže ten den by mohl přijít až za dlouho a tolik času ani já a ani ona nemáme. 
Bohužel, ani v jednom případě se nedá mluvit o zamilovanosti... možná o přitažlivosti nebo zkoušení nových věcí. Netuším. Jsem zvědavá, jak to vše bude... zítra to bude rozhodně sranda den plný přemýšlení o ničem a něčem.
 


Komentáře

1 chillychilly chillychilly | Web | 14. prosince 2010 v 16:35 | Reagovat

Tak myslím si, že ta inteligence je hodně moc důležitá. Já bych nemohla chodit s člověkem, který by byl intelektuálně pode mnou. prostě by mi vadilo jeho hrubší vyjadřování. Mám ráda, když člověk dovede mluvit tak, že vše hezky jakoby zaoblí, ale kdyby to bylo prosté vyjadření se spoustou volů kolem, no...

2 Slečna ředitelka Slečna ředitelka | Web | 15. prosince 2010 v 15:57 | Reagovat

To taky nesnáším. S takovými se nedá ani mluvit, protože... oni nedokážou ani nic říct nebo vyjádřit :D

3 Amelie Amelie | Web | 4. prosince 2011 v 20:14 | Reagovat

Taky nemám ráda vulgární mluvu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.