Nejaktivnější blogy

20. listopadu 2010 v 10:24 | Slečna ředitelka |  Voliera s názory
Velmi ráda bych měla hodně článků a chtěla bych dosáhnout nějaké návštěvnosti lidí, kteří mé názory opětují nebo mi chtějí oponovat (teď je otázka, které raději).

Zkoušeli jste se někdy podívat na nejaktivnější blogy?
bor

Já ano a našla jsem tam přesně to, co bych čekala až na pár vyjimek (raději nenapíšu čárku jinde, tím se to bude zdát jako překlep a já nebudu vypadat jako trouba, který neví, kde se ta zatracená čárka píše).

Samozřejmě mezi nejaktivnější blogy patří... fanouškovské blogy se Stmíváním. Což doufám brzy opadne, protože se konečně natočí poslední díl, Meyerová si třeba uvědomí, že chce psát něco lepšího a nadobro opustí upíří scénu (ale o tom třeba někdy jindy).
Potom tu máme blog o Camp rocku a dalších Disneyovských frcích, které se od původní myšlenky liší asi jako člověk od květiny.
Dále máme na programu tisíce fotek s Ashley Tisdale. Musím zatleskat, protože tolik trpělivosti s hledáním blonďatých holek nemám ani já. Budiž, proti gustu...
Pak je tu slečna, která schválně dává do každého článku jednu až dvě fotky (nebo slova), aby měla co nejvíce článků, tím pádem se objevila v žebříčku nejaktivnějších.

Cituji:"
15.11.2010
Dnes jsem přidala 50 článků."
Tak to ti moc gratulujeme, hlavně, že v tom máš jasno.
led

Trošku se bojím jít dál ale překonám to... kvůli vám!
Tak... Nějaké dva "blogísky" s Winx serialem (a naprosto příšerným a děsně vtipným soundtrackem).

Och! Ale tenhle blog mne zaujal - http://rebelde-dul-chris.blog.cz/ - blog o telenovelách, které neznám a spoustě prapodivných reklamách!

Dále blog, který vážně netuším o čem je. Zdá se mi, že o tom dávat vždy jeden odkaz do jednoho č lánku na jeden díl jednoho serialu, který se dá sehnat dokonce legálně na nově.

Konečně se dostávám k blogu, který je naprosto originální... ne, kecám... patří do další škály blogů, které vás upozorňují, že musíte mít zdroj jako jejich stránku, protože přece tam jste ten obrázek našli! Ach!

Fuj! Pak tu máme někoho, kdo se očividně moc dívá na televizi :-/

- jééé, hele, kluk s růžovými vlasy -

A konečně se dostáváme k blogu, který je úplně na vrcholu a má přes 500 článků!
Blog, který píše opravdu o všem!!!


----------------------------------------------------
Poznámka pod přerušovanou čarou: Taky jsou tam dva blogy o pokémonch - má malá osobní slabůstka. Hlavně Cyndaquil.
 


Komentáře

1 chillychilly chillychilly | Web | 20. listopadu 2010 v 15:33 | Reagovat

Na pokémony jsem se dívali vždycky v sobotu ráno. Byla to akce, vyplížit se z pokojíku a nevzbudit při tom rodiče, zapnout televizi a okamžitě ztlumit zvuk a pak konečeně oni :D, to byli časy.
Páše se to výjimka (protže jímka je něco úplně jiného :D) takhle jsem si to alespoň zapamatovala já, že se mi tam ta jímka prostě nesmí objevit.
Blogy typu, 50 článků za den moc kvalitní nejsou, koho se baví koukat jenom na fotky a u nich napsané :úúúúúúžasná fotečka, za pět minut přidám ještě lepší

2 chillychilly chillychilly | Web | 20. listopadu 2010 v 15:34 | Reagovat

Jejda, tam jsem ale napsala chyb, budiž mi omluvou, že jsem se v noci pořádně nevyspala a teď sotva mžourám

3 Slečna ředitelka Slečna ředitelka | Web | 20. listopadu 2010 v 16:26 | Reagovat

Wow! Tak to si od teď budu pamatovat, žádná jímka. To nás ve škole neučili!
Jako malá jsem se taky dívala ale mě se to drží, málokdy vyloženě podlíhám trendům. Pokémony jsem měla ráda proto, protože to tak prostě bylo a mám je ráda stále. Jsou to takový roztomilý příšerky a přesto, že je v tom spousta nelogičností, tak mne třeba fascinuje, že celý ten pokémoní svět je plný pokémonů. Dokonce i ozubená kolečka jsou pokémoni nebo světla okolo silnice, taky pokémoni. Krávy jsou pokémoni! Mne to trošku fascinuje.

4 chillychilly chillychilly | Web | 20. listopadu 2010 v 18:05 | Reagovat

[3]: :D tak takhle dobře si to už nepamatuju.. Kraví pokémoni, nechápu proč, ale rozesmálo mě to. Nedávno jsme se zrovna o nich bavili (ne o těch krávách), zjistila jsem, že mám naprostý nedostatek v tom, že si už nepamatuji, jak se jmenovali, popřípadě znám jméno, ale netuším, jak vypadal...
Ještě jsme se dívali na Digimony, ale ty nás už tolik nechytli, asi jsme byli moc velcí.

5 Slečna ředitelka Slečna ředitelka | Web | 20. listopadu 2010 v 20:41 | Reagovat

Ten kraví pokémon je Miltank.
Digimoni tě možná nechytli taky proto, že tě tam nemá co chytnout. Koukala jsem se na pár dílů jako malá a vůbec mě to nebavilo, raději jsem šla ven. Pokémony jsem nemohla vynechat! :D

6 Lucy Lucy | 27. listopadu 2010 v 15:13 | Reagovat

:D
Ten poslední jako by říkal: Jsem pro blby, kteří neumějí s youtube, stejně jako před měsícem já ... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.