Milý tatínku

24. listopadu 2010 v 12:30 | Slečna ředitelka |  Výběh s myšlenkami
vlasy
Už jste někdy přemýšleli nad svou orientací? Jistě, že ano, každý nad tím přemýšlí, kor v dnešní době, kdy je trendem být bisexuální a lézt do postele (případně na záchodky) s každým, koho potkáte. Především mezi mladými lidmi. Myslím, že to není špatné. Tyhle dívky a chlapci se objevují ve světě, kde nezáleží na tom, jestli jste lesba, gay nebo heterák. Je to fuk. Jim je to fuk. Hodně z těch lidí díky tomu všemu rychleji zjistí, jestli jsou spokojenější s holkama, klukama nebo nějakým hermafroditem.
Mnohem lepší než to zjistit ve třiceti, kdy budete mít manžela či manželku, dítě a budete cítit potřebu být se stejným pohlavím. V manželství se nelze trápit věčně a vaše družka nebo družec to nemusí chápat tak, jak byste si přáli. Pro ně to bude proti přirozenosti, nebudou moct pochopit tu náhlou změnu. Neuvědomí si, že tahle změna už tu byla odjakživa.
srdce
Mám ráda gaye. Ty pravé bukvice, kterých se můžete dotýkat jakkoliv a jim se nepostaví, nic to s nimi nedělá. Jsou většinou hrozně přecitlivělý a je s nimi sranda. Vážně, s těma se člověk nikdy nenudí. Buď řeší děsně těžký život, svoje vztahy, jak je někdo nechce nebo naopak chce. Přátelství berou úplně jinak. Potrpí si na bližších a osobnějších kontaktech. Pohladit, pomazlit, podrbat... mohou se vás dotýkat a vám je to příjemné, protože víte, že se z toho nic nevyvine, že je to jen váš přítel. Je to stejné jako být s holkou... ale je to kluk a to vás ještě víc přitahuje.

Toužím po vřelém objetí, toužím po tvé existenci, toužím po slzách štěstí, toužím po tobě.

123
Od homoušů a heteráků slýchám, že bisexualita neexistuje. Mohu říct, že ano, člověk ale bere celý svět úplně jinak. Všechny vztahy, svou existenci, lidi okolo... existují bisexuálové, kteří se teprve rozhodují, co je pro ně vlastně to pravé. Nerozumí si a tak to zkouší na všechny strany. Potom jednou dospějou, přestane je přitahovat jeno z pohlaví a nedokážou si s ním představit život. Stane se...

Jak chcete chránit své děti před brzkým sexem, když jim ani nedokážete říct, co to je homosexualita?

Víte, když jste na holky i na kluky, znamená to pro vás to, že nerozlišujete pohlaví tolik jako ostatní. Ok, holky mají vagínu a kluci mají penis. S obouma se dá dělat něco jiného... Mladé lesbičky mi říkaly, že kluk je nedokáže uspokojit, prostě neví tak dobře kam sáhnout. Holky to prý ví. Netuším, jestli je to pravda ale určitě vám poreferuji až budu mít za sebou aspoň 20 lidí od každého pohlaví, abych si mohla udělat tabulky.
Ale ano, nějaké odlišnosti tam jsou. Ale stejně si myslím, že záleží na tom, na koho zrovna narazíte.
Ženy vše mnohem více prožívají. I když se vám nelíbí polibek od dívky nebo se s ní líbáte a "ona to neumí" znamená to vždycky to, že to prožívá. Z dívčího dotyku, polibku, pohlazení cítíte její pocity, její vášeň, dokážete z toho odhadnout, jak se cítí a co cítí k vám. Ženy si vše mnohem více užívají. Naproti tomu kluci líbají mechanicky, nudně... postaví se vám z toho bradavky ale nikdy to od muže nebude tak vášnivé a plné citů jako od dívky.

391
Netvrdím, že neexistují výjimky (děkuji chillychilly za naučení tohoto slova). I muži mohou být vášnivý a ženy studené... ale ještě jsem se s tím nesetkala.
O sexu jako takovém asi nemá cenu mluvit, je jasné, že je to v obou případech dost jiné i vzhledem ke stavbě našeho těla :).

Miluji tvůj úsměv, tvé krásné nazelenalé oči, tvou postavu a tvé zlaté vlasy. Ale to neznamená, že nemiluji i někoho jiného.

To, že se nějaká holka "vykousne" s holkou nebo kluk s klukem ještě neznamená, že jsou homosexuální. Znamená to pouze to, že se buď nudí, chtějí zkusit něco nového nebo jim to někdo poradil. Ani to, že se s holkou líbáte opakovaně v opilosti nebo bez opilosti ještě nemusí znamenat, že je někdo lesba.
Někdo to bere jako zábavu, někdo se neudrží nadržeností... v dnešní době se to neřeší... v podstatě je každému jedno, co jste za orientaci, alespoň u mých vrstevníků (15-25 = velké rozpětí, což?)...
buď se něco stane nebo ne. Je to na každém...

Milý tatínku, některé věci prostě neovlivníš. Až ti jednoho dne přivedu představit mou přítelkyni, doufám, že se na ni alespoň pokusíš usmát a mně se nebudeš vysmívat.

Těžko ovlivnit něco, co ovlivnit nejde...
 


Komentáře

1 chillychilly chillychilly | Web | 24. listopadu 2010 v 19:37 | Reagovat

Rozhodně si o sobě nemyslím, že bych byla homosexuálně orientovaná (to opravdu ne) a ani bisexuální ( i když, zase charakterizujte mi někdo, prosím bisexualitu, to jde podle mě docela těžko a stanovit hranici mezi ní a heterosexualitou) Přiznávám, líbala jsem se s holkou (a ne jednou, školní výlety žijou ) jednou jsem i byla střízlivá (vlastně, když nad tím přemýšlím, líbala jsem se s holkou vícekrát, než by asi okolí považovalo za "normální". Ačkoli většinou to bylo proto, že jsme chtěli z ostatních dostat nějakou reakci nebo že jsme se nudili a chtěli to trochu oživit. Novým zážitkům se nebráním a docela mě láká zkusit si to s holkou, určitě to bude jiné než s klukem. Zrovna v této oblasti docela ráda experimentuji, ale s radostí se pak vracím zpět ke svému příteli, který mě zatím ještě dokáže uspokojit nejlépe  :D a tak to má asi být. Ale řekla bych, že holky jsou v tomhle tolerantnější než kluci. Můj přítel jednou prohlásil, že by klukovi radši vykouřil než aby se s ním líbal... A takhle to má většina kluků, kamarádi, co prohráli sázku a měli se políbit z toho byli dost zhunusení, nám to nijak nevadilo toto provést.  Jinak jsem ráda, že jsi hned našla upotřebení pro výjimku :)

2 Slečna ředitelka Slečna ředitelka | Web | 24. listopadu 2010 v 19:41 | Reagovat

Bisexualitu bych definovala tak, že dokážeš žít s oběma pohlavíma, dokážeš si s nimi představit život, případné děti... je to hrana mezi homosexualitou a bisexualitou, něco jako je realista mezi pesimistou a optimistou.

3 chillychilly chillychilly | Web | 24. listopadu 2010 v 19:57 | Reagovat

[2]: v tom případě nejsem bisexuální :) ale jen velmi zvědavý a zážitky sbírající heterosexuál :D

4 Slečna ředitelka Slečna ředitelka | Web | 24. listopadu 2010 v 20:31 | Reagovat

To je mnoho mladých holek. To vůbec nevadí, jsou popsané někde v tom článku. Ty lidi si užívají. Když půjdeš na nějakou diskotéku (stačí jednou, taky tam víckrát nepůjdu), tak tam všechno uvidíš. :D

5 chillychilly chillychilly | Web | 24. listopadu 2010 v 21:07 | Reagovat

[4]: na diskotéce jsme snad nikdy nebyla. Vlastně jo, byla, na výměnným pobytě mě moje výměnná studentka vzala na diskotéku, no, stačilo. Teda pokud se nepočítají táborové diskotéky, těch se účastním kžadý rok :D

6 Slečna ředitelka Slečna ředitelka | Web | 24. listopadu 2010 v 21:42 | Reagovat

Jednou a stačilo mi to. Klasická diskotéka s namyšlenýma namalovanýma slečnama a příšernýma písničkama. Ještě, že jsem byla tak opilá :D

7 chillychilly chillychilly | Web | 24. listopadu 2010 v 21:52 | Reagovat

[6]: nevím, jestli se to dá počítat za diskotéku, ale na retro párty zajdu ráda... ale to asi disko není...

8 Slečna ředitelka Slečna ředitelka | Web | 24. listopadu 2010 v 21:57 | Reagovat

To ne, tam chodí normální lidi a je tam zábava, nedělají se tam takové problemy a nechodí tam trapný frajírci.

9 MakiLayla MakiLayla | Web | 17. března 2012 v 11:44 | Reagovat

Myslím, že je to parádně napsaný článek, vystihuje přesně to, jak to chodí. Kdybych měla charakterizovat samu sebe, jsem ten případ bisexuálky, nevím, co pro mě bude dál v životě lepší. Celkově trpim na různý úchylky, jsem masochistka a sadista v jednom a líbí se mi, když jsou ve vztahu dva kluci nebo dvě hoky. Radši používám ty výrazy 'yaoi', 'shonen-ai' a 'yuri'. Mám ráda Japonsko, takže tyhle výrazy používám spíše. Jak se říká, láska může vzniknout mezi kýmkoliv, mrzí mě, že se na to někteří dívají tak odtažitě, rozumím tomu, ale i tak. Každopádně, nestydím se za to jsem ráda, že jsem takováhle... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.